język migowy

Zostanzolnierzem.pl

Opublikowano:

Dobrowolna służba wojskowa to szansa na rozwój osobisty i zdobycie umiejętności. Kolejny turnus rozpocznie się 15 stycznia 2024 r. Trwa nabór.


Ponad 8 tysięcy ochotników w ramach dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej przekroczyło w listopadzie br. bramy 84 jednostek wojskowych. Świadczy to o ogromnym zaangażowaniu i gotowości do wspierania sił zbrojnych. Dobrowolna zasadnicza służba wojskowa to szansa na rozwój osobisty i zdobycie umiejętności. Zapewnia uczestnikom intensywny trening wojskowy, rozwijając zarówno umiejętności fizyczne, jak i umysłowe. Program ten stanowi ważny element przygotowania elewów do skutecznego pełnienia roli w obronie kraju. Od momentu wejścia w życie ustawy o Obronie Ojczyzny do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej wstąpiło ponad 42 000 ochotników (zarówno na szkolenie podstawowe, jak i szkolenie specjalistyczne bezpośrednio z pasywnej rezerwy). To pokazuje, jak Wojsko Polskie otworzyło się na oczekiwania społeczeństwa. 
Kolejny turnus DZSW rozpocznie się 15 stycznia 2024 roku. Ochotników zainteresowanych wstąpieniem w szeregi Wojska Polskiego zachęcamy do aplikowania do służby wojskowej za pośrednictwem portalu rekrutacyjnego zostanzolnierzem.pl.


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych służbą wojskową do Wojskowego Centrum Rekrutacji Warszawa-Ochota, ul. Sękocińska 8 w poniedziałki w godz. 7:30–18:00, od wtorku do piątku w godz. 7.30– 15.30 oraz w każdą pierwszą sobotę miesiąca w godz. 8.00–14.00 (tel. 261 441 048). Informacje na temat rekrutacji do wszystkich form służby wojskowej znajdują się również na stronie internetowej WCR Warszawa-Ochota www.wcrwarszawa-ochota.wp.mil.pl.

O Brwinowie

25 095+
Liczba mieszkańców
40
Zabytków w Brwinowie
6916
Powierzchnia w ha
+60%
Miejsc pracy