Od 5 grudnia br. Urząd Gminy Brwinów nie ma możliwości odbioru i wysyłania informacji poprzez ePUAP. Jest to związane z awarią systemów „Wrota Mazowsza”,  z których korzystają gminy z terenu województwa mazowieckiego. Urząd Marszałkowski prowadzi działania w celu przywrócenia działania systemu. Za utrudnienia przepraszamy.

Więcej informacji…

101 rocznicę urodzin świętowała mieszkanka Brwinowa Pani Jadwiga Barbara Grabińska. Z tej okazji w poniedziałek 5 grudnia 2022 r. dostojną Jubilatkę odwiedzili burmistrz Arkadiusz Kosiński i kierownik Referatu Spraw Obywatelskich Agnieszka Dębowska.

Państwo Irena i Antoni Kalbarczykowie otrzymali z rąk burmistrza gminy Brwinów Arkadiusza Kosińskiego medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznawane przez Prezydenta RP w dowód społecznego uznania dla trwałości ich związku.

Gmina Brwinów przekazuje ukraińskiemu miastu Niemirów autobus Kapena, służący dawniej jako gminny autobus szkolny. Czy w przestrzeni dla pasażerów zawiezie on powietrze, czy dary dla uchodźców i mieszkańców Niemirowa – to zależy od wyników zbiórki prowadzonej do 13 grudnia 2022 r.

Trwają prace na opracowaniem strategii rozwoju obszaru znajdującego się w zasięgu oddziaływania CPK. Zainteresowani mogą zapoznać się z pierwszą wersją tego dokumentu.

 Czytaj więcej…

Na przekór grudniowej aurze Stowarzyszenie Teatr na Pustej Podłodze postanowiło przywołać wspomnienia minionego lata… Na targowisku została już zainstalowana wystawa fotografii pokazujących przedstawienia Sceny Letniej dla Dzieci. Jej oficjalne otwarcie odbędzie się w mikołajki 6 grudnia 2022 r. o godz. 14.

logo-weekendSpotkania kulturalne w zabytkowych obiektach – tak w skrócie przedstawia się pierwszy grudniowy weekend w Brwinowie. Promocja książki odbędzie się w Pałacu Kultury, a w dworku Zagroda – wernisaż wystawy i wspólne śpiewanie.

ikonkaOchotnicza Straż Pożarna w Biskupicach wykorzystała pomoc finansową otrzymaną z budżetu województwa mazowieckiego na zakup sprzętu specjalistycznego.