Burmistrz zaprasza na spotkania

W czwartek 7 września 2023 r. burmistrz Arkadiusz Kosiński rozpocznie coroczny cykl ogólnodostępnych spotkań z mieszkańcami gminy Brwinów.

Burmistrz Arkadiusz Kosiński od pierwszego roku swojej kadencji wprowadził zwyczaj organizowania spotkań z mieszkańcami w Brwinowie oraz – wspólnie z sołtysami – we wszystkich sołectwach leżących na terenie gminy Brwinów. Spotkania są okazją m.in. do podzielenia się informacjami dotyczącymi aktualnej sytuacji w gminie czy planowanych inwestycjach. Z myślą o osobach, które nie będą mogły uczestniczyć w spotkaniach zaplanowanych w tygodniu, ostatnie spotkanie odbędzie się w niedzielne popołudnie.

– Tegoroczną serię naszych rozmów zaczynam 7 września spotkaniem nr 278 w sołectwie Krosna, a skończę spotkaniem nr 302 w Brwinowie. Ze względu na kolizję z terminem wyborów parlamentarnych ostatnie ze spotkań zaplanowałem dopiero 22 października w niedzielne popołudnie, z myślą również o osobach, które nie mogły wziąć udziału w spotkaniach zaplanowanych wieczorami w tygodniu w swoich miejscowościach. Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych moimi informacjami oraz dyskusją, prosząc o przekazanie i udostępnienie mojej wiadomości Waszym bliskim, sąsiadom, przyjaciołom i znajomym – mówi burmistrz Arkadiusz Kosiński.

Plan spotkania z mieszkańcami