Co jest grane?

Przed mieszkańcami gminy Brwinów kolejny kulturalny weekend, a jest w czym wybierać zarówno u nas, jak i po sąsiedzku.

W najbliższe niedzielne popołudnie mieszkańcy gminy Brwinów będą mogli odpocząć oraz zażyć zdrowego ruchu.

O godzinie 17 rozpocznie się już piąte przedstawienie dla młodych widzów w ramach tegorocznej edycji Letniej Sceny dla Dzieci. Na spektakl zaprasza Stowarzyszenie Teatr Na Pustej Podłodze. Tym razem dzieci i rodzice będą mogli zobaczyć „Baśń od dwóch braciach” przygotowaną przez wrocławski Teatr Akademia Wyobraźni.

Natomiast o godzinie 16 wystartuje druga lipcowa potańcówka organizowana przez Towarzystwo Przyjaciół Brwinowa. Uczestnicy spotkają się w Zagrodzie przy ul. Grodziskiej 57 w Brwinowie i będą bawić się do godziny 21. Organizatorzy zapewnią muzykę na żywo, symboliczny poczęstunek i dobrą zabawę. TPB zaprasza uczestników w każdym wieku i zachęca do przybycia na miejsce pieszo lub rowerem. Oba projekty są dofinansowane z budżetu gminy Brwinów.

U naszych sąsiadów w Grodzisku Mazowieckim trwa obecnie Festiwal Kultur Świata, podczas którego występują zespoły z Senegalu, Chile,  Meksyku czy  Armenii. W niedzielę odbędą się finałowe pokazy.

Szczegóły na stronie: https://www.centrumkultury.eu/festiwal-kultur-swiata-w-grodzisku-mazowieckim/

Na wszystkie imprezy wstęp jest bezpłatny.

logo Teatr Akademia Wyobraźni