język migowy

Oferty Mały Grant

Opublikowano:

Oferty dotyczą realizacji zadań pn. „Ratujmy zwierzęta w gminie Brwinów” (lipiec-wrzesień 2024 r.), „Ratujmy zwierzęta w gminie Brwinów” (marzec-maj 2024 r.) oraz „Mikołaj Kopernik interaktywnie – warsztaty dla brwinowskich szkół”

 

Stowarzyszenie „Koty Prezesowej” złożyło ofertę na podstawie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Oferta dotyczy realizacji zadania pn. „Ratujmy zwierzęta w gminie Brwinów” (lipiec-wrzesień 2024 r.). Każdy może wnieść uwagi do oferty w terminie do 13 lutego 2024 r. na adres e-mail: brwinow(at)brwinow.pl lub pisemnie na adres Urząd Gminy Brwinów, ul. Grodziska 12.

Czytaj więcej


Stowarzyszenie „Koty Prezesowej” złożyło ofertę na podstawie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Oferta dotyczy realizacji zadania pn. „Ratujmy zwierzęta w gminie Brwinów” (marzec-maj 2024 r.). Każdy może wnieść uwagi do oferty w terminie do 13 lutego 2024 r. na adres e-mail: brwinow(at)brwinow.pl lub pisemnie na adres Urząd Gminy Brwinów, ul. Grodziska 12.

Czytaj więcej


Fundacja Sofijka złożyła ofertę na podstawie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Oferta dotyczy realizacji zadania pn. „Mikołaj Kopernik interaktywnie – warsztaty dla brwinowskich szkół” . Każdy może wnieść uwagi do oferty w terminie do 13 lutego 2024 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres Urząd Gminy Brwinów, ul. Grodziska 12.

Czytaj więcej

O Brwinowie

25 095+
Liczba mieszkańców
40
Zabytków w Brwinowie
6916
Powierzchnia w ha
+60%
Miejsc pracy