język migowy

Przebudowa ul. Biskupickiej – zmiana organizacji ruchu - aktualizacja

Opublikowano:

Od poniedziałku 25 września droga wojewódzka 720 zostanie zamknięta dla ruchu na odcinku od ul. Szkolnej do południowego wlotu ul. Glinianej.

W pierwszym etapie intensywne prace obejmować będą budowę ciągu pieszo-rowerowego po nieparzystej stronie ul. Biskupickiej. Równolegle powstawać będzie kanalizacja deszczowa w ul. Suwalskiej i ul. Glinianej. Prowadzenie prac przy zamkniętej drodze pozwoli na szybsze zakończenie całej inwestycji. Kolejne etapy przebudowy rozpoczną się po dotarciu z kanalizacją deszczową wzdłuż ul. Glinianej do Biskupickiej.
W związku z rozpoczęciem prac nad przebudową ul. Biskupickiej na tym odcinku autobusy linii B1, B2, B4 i B5 pojadą objazdem ulicami: Szkolną, Kościelną, Łomżyńską, Płocką i Glinianą.
Przystanek Ciechanowska z ul. Biskupickiej zostanie przeniesiony na ul. Kościelną (w okolice posesji nr 24).
Przez najbliższe miesiące należy liczyć się z utrudnieniami, ale dzięki przebudowie ul. Biskupickiej – gdzie powstanie nowa nawierzchnia, chodnik, ciąg pieszo-rowerowy i kanalizacja deszczowa – znacząco poprawią bezpieczeństwo i komfort jej użytkowników oraz mieszkańców okolicznych posesji.

Przebudowa ul. Biskupickiej – zmiana organizacji ruchu - aktualizacja

O Brwinowie

25 095+
Liczba mieszkańców
40
Zabytków w Brwinowie
6916
Powierzchnia w ha
+60%
Miejsc pracy