Obchodzony pod koniec kwietnia Dzień Ziemi jest okazją do podejmowania różnych działań z myślą o ochronie przyrody w najbliższym otoczeniu. Mieszkańcy Brwinowa planują sprzątanie miasta w sobotę 27 kwietnia. Dzień wcześniej sadzeniem roślin i porządkowaniem skweru w Otrębusach zajęli się pracownicy firmy L’Oréal.

Zakończyły się już prace związane z budową ponad 220-metrowego odcinka ulicy na skraju parku miejskiego w Brwinowie.

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich wyłonił wykonawcę ronda, które powstanie na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 720 z ul. marsz. J. Piłsudskiego oraz ul. Armii Krajowej.

IkonkaPosiadanie telefonu z funkcją robienia zdjęć i nagrywania filmów to dla młodych ludzi żadna nowość, ale warsztaty, podczas których mogli poznać podstawy filmowego rzemiosła i wcielić się w role scenarzystów, operatorów kamery i montażystów, mogą stać się dla nich inspiracją do dalszego rozwijania zainteresowań w tym kierunku.

W niedzielę 14 lipca w Brwinowie odbyły się uroczyste obchody święta policji powiatu pruszkowskiego oraz II piknik rodzinny pod hasłem "Bezpieczny powiat pruszkowski". Atrakcji nie brakowało.

W Biskupicach, w pasie drogi wojewódzkiej 720, trwają prace drogowe związane z budową przystanków autobusowych. W związku z tym należy zachować szczególną ostrożność na drodze.

Gmina Brwinów otrzymała wsparcie w wysokości 50 tys. zł w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wspierania Sołectw. Podpisanie umów między samorządem województwa a samorządami z powiatu grodziskiego i pruszkowskiego miało miejsce 10 lipca 2019 r. w Brwinowie.

14 lipca w Brwinowie odbędą się obchody powiatowego Święta Policji. Na gości czeka mnóstwo atrakcji.