Brwinowskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich „Szansa” złożyło trzy oferty realizacji zadań publicznych na podstawie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Każdy może wnieść uwagi do ofert w terminie do 3 kwietnia 2023 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres Urząd Gminy Brwinów, ul. Grodziska 12.

LUX MED Diagnostyka zaprasza 25 kwietnia w godz. 9.30-17 na badania do mobilnej pracowni mammograficznej przy ul. Moniuszki (przy Urzędzie Gminy Brwinów).

Ponad tysiąc eksponatów liczy kolekcja minerałów, motyli i owadów, którą Towarzystwo Przyjaciół Brwinowa zamierza wykorzystać do stworzenia wystawy oraz programu edukacyjnego.

Przez kilka najbliższych dni brwinowski Rynek stanie się planem filmowym dla nowego serialu. Od poniedziałku utrudnienia w ruchu pojawią się w okolicy cmentarza oraz na Rynku w okolicy kościoła. Realizatorzy będą kręcić ujęcia do nowego serialu pt. „Krew”.

Pierwszego dnia wiosny pracownicy Urzędu Gminy w ramach wolontariatu pracowniczego zasadzili kolejne rośliny w strefie rekreacji dla seniorów, położonej na terenie rozciągającym się za osiedlem Sochaczewska w Brwinowie.

14 marca 2023 r. swoje setne urodziny obchodziła pani Halina Cendrowska. Wizytę Jubilatce złożyli burmistrz Arkadiusz Kosiński oraz kierownik Referatu Spraw Obywatelskich Agnieszka Dębowska.

W związku z wymianą zasuw 22 marca 2023 r. w rejonie ul. Lilpopa w Brwinowie Brwinowskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje o przerwie w dostawie wody na ul. Lilpopa oraz odchodzących od niej ulicach obsługiwanych przez tę nitkę wodociągu.

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich poinformował, że został utrzymany wcześniejszy termin składania uwag dotyczący wariantów przebiegu Paszkowianki II. Można je przekazywać do firmy Safege do 23 marca 2023 r.

Czytaj więcej…