Młodzi tenisiści biorący udział 24 lutego w turnieju na kortach w Brwinowie mieli okazję do spotkania z Klaudią Jans-Ignacik - reprezentantką Polski w Pucharze Federacji i ubiegłoroczną finalistką wielkoszlemowego turnieju na kortach Rolanda Garrosa.Turniej z udziałem utalentowanej zawodniczki był dużą atrakcją podczas organizowanej w tym roku po raz drugi tenisowej niedzieli w ramach projektu: „Tenis10. Każde dziecko gra w tenisa”. Klaudia Jans-Ignacik zaprezentowała się w krótkim meczu pokazowym z udziałem trenerów z klubu. Swoich sił z mistrzynią mogli też spróbować młodzi zawodnicy z Tennis Life.Po zakończeniu turnieju dzieci rozmawiały z tenisistką, która opowiadała o swojej karierze zawodniczej. Przekonywała, że sport to fascynująca przygoda i na pewno warto pójść w życiu właśnie taką ścieżką. Zdjęcie z autografem mistrzyni było miłą pamiątka dla dzieci.

- Wizyta Klaudii Jans-Ignacik na długo pozostanie w pamięci wszystkich tych, którzy się z nią spotkali, mamy nadzieję, że i ona będzie miała same miłe wspomnienia z Brwinowa i jeszcze nie raz do nas zawita – wspomina prezes Tennis Life Waldemar Cecuła.

- Jednym z uczestników meczu pokazowego był również Mateusz Lipiński, aktualny mistrz Polski kadetów w grze podwójnej. Mateusz to wychowanek naszego klubu, obecnie zawodnik Legii Warszawa - relacjonuje prezes.
W lutowej  tenisowej niedzieli wzięło udział kilkadziesiąt dzieci. Oprócz gier pokazowych i turniejów w różnych kategoriach można było też wziąć udział w atrakcyjnych zajęciach minitenisa.

Kolejna tenisowa niedziela odbędzie się 24marca.