Drużyny BKS Naprzód Brwinów rozpoczęły wiosenną rundę spotkań. Podopieczni trenera Marcina Parzuchowskiego pierwszy mecz przegrali.

Relację oraz zdjęcia nadesłał Piotr Jastrzębski - członek zarządu BKS „Naprzód”:
Z obawami jechaliśmy na pierwszy mecz w wiosennej rundzie, gdzie naszym rywalem był lider naszej grupy po rundzie jesiennej – Legia Warszawa. Jeszcze świeżo mieliśmy w pamięci mecz z tą drużyną rozegrany na jesieni w Brwinowie, gdzie ulegliśmy po bardzo dobrej grze 1:2 tracąc bramkę w doliczonym czasie gry (63min). Pomimo obaw liczyliśmy, że może uda się wywieźć z Łazienkowskiej korzystny rezultat. Od samego początku meczu drużyna Legii postawiła trudne warunki i szybko się okazało, kto w tym meczu będzie prowadził grę. Pierwsza połowa meczu to dominacja Legii, mnóstwo ciekawych i prowadzonych w szybkim tempie akcji, ale też dużo szczęścia naszej drużyny w sytuacjach podbramkowych (słupek i poprzeczka). Wynik do przerwy 2:0 dla Legii odpowiadał temu, co działo się na murawie.
Niestety tak dobrze dysponowanemu rywalowi nie byliśmy się w stanie przeciwstawić w żadnym elemencie piłkarskiego abecadła. Po przerwie obraz gry się nie zmienił, w dalszym ciągu Legia kontrolowała grę mając jeszcze kilka doskonałych akcji na podwyższenie wyniku, ale zawodziła skuteczność. Naszym młodzikom z Brwinowa należą się brawa, że się nie załamali i po przerwie do końca walczyli o zmianę niekorzystnego rezultatu, ale bezskutecznie. Legia Warszawa potwierdziła, że ma znakomitą drużynę i jest niekwestionowanym liderem naszej grupy. Na pocieszenie pozostaje fakt że mecze z taką drużyną to dobre doświadczenie piłkarskie dla młodzików Naprzodu Brwinów, które zaprocentuje w przyszłości.
Legia Warszawa 2000 – Naprzód Brwinów 2000  2:0 (Bramki: Neuman i Barzyc)