Mali tenisiści z Brwinowa wzięli udział w zawodach tenisowych w Dukli. Na pięknie położonych podkarpackich kortach rozegrano towarzyski mecz Polska – Słowacja oraz turniej w ramach programu „Tenis 10. Każde dziecko gra w tenisa”.Na kortach w Dukli występowały dzieci z roczników 2001-2006. Jak relacjonuje prezes KS Tennis Life Waldemar Cecuła:
 
Przy fantastycznej pogodzie doskonale dysponowani reprezentanci Polski wygrali 11 / 3 w towarzyskim meczu z reprezentacją Słowacji. Trójka naszych zawodników zagrała też w finałach turnieju Tenis10, który został rozegrany tuż po zakończeniu meczu drużynowego. Trzon reprezentacji Polski stanowili zawodnicy z Klubu Sportowego Tennis Life z Brwinowa, wzmocnieni najlepszymi graczami z klubu TenisWil z Wilanowa oraz klubu Dada Paradiso Team, który prowadzi szkolenie na kortach w Krośnie.
Trzydniowy pobyt na Podkarpaciu rozpoczął się od pokazowych zajęć tenisa, w których wzięło udział kilkadziesiąt dzieci i młodzieży z Dukli i okolic. Mimo że większość dzieci nigdy nie miała żadnego kontaktu z tenisem, chętnie brały one udział w przeróżnych zabawach i konkursach.
Potem zaczął się prawdziwy maraton tenisowy: najpierw pojedynek z reprezentacją Słowacji, a później turniej Tenis10. Nasi reprezentanci wykazali się jednak żelazną kondycją, i gdyby nie ograniczenia czasowe, to pewnie mieliby jeszcze dość sił, żeby zdobyć dominującą nad Duklą górę Cergową. Bardzo dziękujemy władzom gminy Dukla i dyrektorowi MOSiR, panu Michałowi Szopie, za zaproszenie, za gościnę i możliwość spędzenia niezapomnianych chwil w przepięknej okolicy. Z pewnością będziemy jeszcze niejeden raz wracali w te strony, postaramy się też pomóc stworzyć w Dukli silną sekcję tenisową.

dukla2
SAM2514
SAM2525
SAM2568
SAM2572
SAM2587