Czworo zawodników Czerwonych Smoków wzięło udział w zawodach pierwszej edycji FUNNY WOM 2014, które odbyły się 9 lutego 2014 r. w Mysiadle.


 
Relację oraz zdjęcia nadesłał trener Andrzej Pilipczuk:
9 lutego br. odbyły się w Mysiadle zawody pierwszej edycji FUNNY WOM 2014. W pięknej, nowej hali, w piękny dzień ponad 400 małych judoków i judoczek rozpoczęło ligową rywalizację. O punkty, pierwsze medale, pierwsze dyplomy. Pierwsze chwile triumfu, ale też pierwsze  porażki. 
Wśród nich czwórka Smoków. Dla rodzeństwa Wiktorii i Kacpra to pierwsze zawody judo w życiu! Niespotykanie spokojny i pokojowo nastawiony Michał co prawda nie jest debiutantem, ale jego spokój jest tylko powierzchowny. Jeremi ma na koncie wiele medali, apetyt na następny (i to najlepiej złoty), ale stres i jego dopada.
Wygrane przeplatają się z porażkami, radość ze łzami. Nasi debiutanci widzą, że otarcia i treningowe siniaki były ceną gestu sędziego wskazującego ich jako zwycięzców. 
Michał tym razem nie odpuszcza rywalom i walczy jak lew. Jeremi - jak zwykle - trzy ippony i "amatorska" przegrana przez wazari...Ale jest postęp: tylko przez wazari, a nie ippon, poza tym - po raz pierwszy ośmiela się rzucić przeciwnika na coś innego, niż Osotogari.
I ja tam byłem... kilka kilogramów z nerwów straciłem...

Wyniki:
I miejsce: Jeremi Cichy
II miejsce: Kacper Gacka, Michał Sobczyński
III miejsce: Wiktoria Gacka

1
11
12
13
14