Zawodnicy reprezentujący gminę Brwinów zajęli drugie miejsce na zawodach unihokeja, które odbyły się 8 lutego 2014 r. w ramach rozgrywek Stowarzyszenia Gmin Zachodniego Mazowsza „Mazovia”.


W turnieju wzięły udział reprezentacje Brwinowa, Milanówka, Leszna, Błonia oraz Podkowy Leśnej. Zawody zostały rozegrane tym razem w Milanówku. W finale Brwinów uległ drużynie z Błonia 5:2, trzecie miejsce zajęli reprezentanci Leszna.

Relację nadesłał trener Arkadiusz Janiszek:
Jak co roku pod patronatem międzygminnych rozgrywek Mazovia, odbyły się rozgrywki szkół gimnazjalnych w unihokeja. Tym razem reprezentacje Błonia, Brwinowa, Leszna, Michałowic, Podkowy Leśnej  rywalizowały wraz z gospodarzami w Milanówku. Naszą gminę reprezentowali chłopcy z ZS nr 1 w Brwinowie (Jan Jalowski, Kamil Król, Dawid Patok, Hubert Kindel, Wojciech Nadzikiewicz i bramkarz Michał Olczak) oraz reprezentant gimnazjum w Żółwinie Piotr Kuśmierczyk. Opiekunami byli nauczyciele wychowania fizycznego Arkadiusz Janiszek i Marcin Oprządek. Drużyny w dwóch grupach rozgrywały mecze „każdy z każdym” w czasie 2 x 8minut.

Nasza reprezentacja zajęła bardzo dobrą drugą lokatę, ustępując tylko drużynie z Błonia, trzecie miejsce wywalczyło Leszno, dalej gospodarz – Milanówek, Michałowice i Podkowa Leśna. W meczu o 1 miejsce ze względu na kontuzję jednego z zawodników chłopcy zagrali cały mecz finałowy bez możliwości zmian.  
Gratulacje dla drużyny i wszystkich uczestników zawodów.

1
1-1
1-2
1-3
1-4
3-1
3