Drużyna Czerwonych Smoków z rocznika 2003 pokonała Piast Piastów 4:2 w meczu rozegranym 6 kwietnia 2014 r.

Relację nadesłał Mikołaj Sobczak, prezes UKS Czerwone Smoki:

W niedzielę 6 kwietnia 2014 r. Czerwone Smoki, rocznik 2003, pokonały na wyjeździe drużynę Piasta Piastów 4:2 (0:2 do przerwy). Widoczne było dobre przygotowanie motoryczne - dzieło nowego asystenta trenera - zawodnika seniorów Czerwonych Smoków - Jakuba Ślendaka, który realizował wytyczne trenera drużyny seniorskiej Pawła Milewskiego. Połączenie z dobrym przygotowaniem taktycznym oraz bardzo celnymi i pomocnymi uwagami z ławki Romana Niebieszczańskiego (również asystent trenera i specjalista od przygotowania lekkoatletycznego) dało wynik piorunujący - druga połowa rozpoczęła się wynikiem 0:2 a zakończyła 4:2. Demolowanie liczniejszego przeciwnika w drugiej połowie, kiedy daje się we znaki zmęczenie fizyczne i psychiczne jest dowodem na doskonałe przygotowanie drużyny do rundy rewanżowej. Z niecierpliwością czekamy na kolejny mecz ze Zniczem Pruszków, który odbędzie się w niedzielę 13 kwietnia, na Orliku w Żółwinie o godzinie 11.00.