Zawodnicy reprezentujący gminę Brwinów zajęli  III miejsce  w turnieju piłki nożnej zorganizowanym przez Stowarzyszenie Gmin Zachodniego Mazowsza „Mazovia”, który odbył się 12 kwietnia 21014 r. w Milanówku.

Relację oraz zdjęcia nadesłał trener Sebastian Kończak:

Mecz o III miejsce to powtórka finału  z zeszłego roku. I tym razem pokonaliśmy rówieśników z Błonia 2:1. Gminę Brwinów reprezentowali uczniowie  szkół podstawowych z terenu Gminy Brwinów: Filip Wyczyński, Tymon Franczuk, Jan Maciejek, Kamil Panasewicz, Krystian Kowalski z ZS Otrębusy,  Mikołaj Kocoń, Adam Krasucki z ZS nr 1 oraz Stanisław Makjenko, Klaudiusz Tomaszek z ZSO. Opiekunem grupy był nauczyciel wychowania fizycznego Sebastian Kończak z ZS w Otrębusach.

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy po trzy zespoły. W grupie A znalazły się zespoły Leszna, Michałowic, Brwinowa, w grupie B zespoły Milanówka, Nadarzyna, Błonia. W pierwszym meczu pokonaliśmy zespół Leszna  5:1, w drugim przegraliśmy wysoko z Michałowicami 0:8. Do dalszych gier półfinałowych awans uzyskały zespoły Brwinowa, Michałowic, Milanówka i Błonia. W półfinale przyszło się nam zmierzyć z faworytami zawodów zespołem Milanówka. Początek meczu był wyrównany. W końcówce pierwszej połowy zespół gospodarzy uśpił naszą czujność zdobywając trzy bramki. W drugiej połowie dwie szybko zdobyte bramki doprowadziły do wyniku 2:3 dla Milanówka. Spowodowało to jeszcze większą mobilizację  w śród chłopców, którzy za wszelką cenę chcieli doprowadzić do remisu stwarzając kilkanaście sytuacji do zdobycia bramki. Walka o wyrównanie trwała do samego końca. W końcówce meczu po nie udanym naszym ataku zespól gospodarzy wyprowadził kontrę  i zdobył  bramkę, a mecz zakończył się zwycięstwem Milanówka  4:2 i to oni zagrali w finale z zespołem Michałowic. W meczu o trzecie miejsce przyszło się nam zmierzyć z zespołem Błonia, wygraliśmy 2:1.