Klub sportowy Tennis Life był organizatorem turniejów Brenda Tour. Ostatni turniej z tego cyklu odbył się 26 i 27 kwietnia 2014 r. na kortach w Brwinowie. 

Relację nadesłał prezes KS Tennis Life Waldemar Cecuła:

Tym razem do rywalizacji stanęły dzieci z roczników 2002-2008. Zwycięzcami poszczególnych kategorii zostali: Monika Stankiewicz, Kinga Ziółkowska, Oliwier Zygmunt, Stanisław Mikulski, Szymon Ciećko, Mikołaj Bujak, Leon Babiarz i Antoni Niedziela. Na szczególną uwagę zasługuje postawa Moniki Stankiewicz, młodziutkiej tenisistki ST Tie Break Warszawa, która wygrała na kortach w Brwinowie cztery turnieje z rzędu.

Turnieje Brenda Tour cieszyły się świetną frekwencją i były doskonałą promocją tenisa. Uczestnicy zwodów podkreślali bardzo dobrą organizację i miłą atmosferę panującą na kortach w Brwinowie.
Dla dzieci szkolonych przez nasz klub była to doskonała okazja do zdobycia cennych doświadczeń turniejowych i sprawdzian przed tegoroczną Talentiadą. Dzieci, które wyróżniły się dobrą postawą podczas turniejów Brenda Tour, mają szansę otrzymać powołanie do reprezentacji klubu do Talentiady 2014, której eliminacje mazowiecko-podlaskie zostaną rozegrane 31 maja na kortach UKS Radość 90 w Warszawie.

Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom: firmom Brenda Sport, Godan i Wydawnictwu REA za ufundowane nagrody. Ostatni turniej cyklu Brenda Tour został dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

001
002
004
003
005
006
008
007
009
010