O zdobyciu Mistrzostwa Powiatu w mini piłce nożnej poinformował prezes UKS Otrębusy „1” – Sebastian Kończak.

Reprezentacja szkoły podstawowej w Otrębusach chłopców w mini piłce nożnej na turnieju w Raszynie pokonała swoich rówieśników z Pruszkowa 3: 1 o wejście do finału.
W finale przyszło nam się zmierzyć ze szkołą podstawową w Michałowicach. Rywalizację rozpoczęliśmy od zdobycia dwóch bramek, które uśpiły naszą czujność, a przeciwnik po naszych błędach zdobył bramkę kontaktową. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 2:1. W drugiej połowie mimo przewagi, to Michałowice zdobyły wyrównującą bramkę i mecz zakończył się remisem 2:2. Dopiero w dogrywce naszą przewagę przekuliśmy na bramki i po zaciętym meczu pokonaliśmy rówieśników z Michałowic 4 : 2. Tym samym awansowaliśmy na zawody międzypowiatowe w Starych Babicach.

Skład zespołu: Wiktor Paprocki, Szymon Majkutewicz, Jakub Szyszka, Michał Wiśniewski, Krystian Poręcki, Daniel Zawadzki, Mikołaj Zawadzki.