Z ostatnich tegorocznych zawodów Funny Judo WOM, które odbyły się 8 czerwca 2014 r. na warszawskim Żoliborzu, reprezentacja Czerwonych Smoków wróciła z jednym srebrnym medalem.


Relacja trenera Andrzeja Pilipczuka:
 
Najmłodsi judocy pokazali w kilkunastu akcjach absolutne perełki techniki judo, Niestety, dla Czerwonych Smoków to nie był szczęśliwy dzień i nie był  to szczęśliwe zawody. Zamiast piątki kadrowiczów wystartowała tylko trójka. Kacper z Wiktorią przespali swoje walki, natomiast Jeremi Cichy w eksplozji energii ranił tym razem przede wszystkim siebie, atakując zbyt czytelnie. On jednak przynajmniej bardzo się starał i jeżeli popracujemy od września nad taktyką, będzie mógł wygrać z każdym rywalem w Warszawie. Wiktoria też ma „papiery na wygrywanie", o ile tylko będzie solidnie i regularnie trenowała. Kacper może zrobić wszystko, bo potrafi szybko się nauczyć  i ... równie szybko zapomnieć. Nigdy nie  wiadomo, czy w dniu zawodów jest  w trybie "pamiętania" tego, co się nauczył, czy może dokładnego wymazania zasobów wiedzy i umiejętności. Cóż, nikt nie obiecywał,
że będzie łatwo i przyjemnie. A gdyby wszyscy zawsze wygrywali, to  wszyscy bylibyśmy sportowcami.


Wyniki drużyny Czerwonych Smoków: Wiktoria Gacka - II miejsce (jedna wygrana, 3 przegrane,
w tym 2 w trybie randori)
Kacper Gacka – V miejsce
ex aequo (2 przegrane)
Jeremi Cichy – VII miejsce ex aequo (2 przegrane, 1 wygrana, ale za to z zawodnikiem posiadającym znacznie wyższy stopień szkoleniowy).

1
11
12
13
14