TG „Sokół” zaprasza biegaczy z gminy Brwinów na treningi. Można już zacząć przygotowania do VI Biegu Sobótkowego, który odbędzie 14 czerwca 2015 r. Informację o treningach przesłali członkowie TG „Sokół - Sophia van de Boel i Mieczysław Mieczkowski.


Od 7 kwietna (dzień po Świętach Wielkanocnych) co tydzień we wtorek o godzinie 19.30 będziemy organizować systematyczne treningi biegowe przy ZS nr 2, ul. Żwirowa w Brwinowie.
Treningi organizujemy już od ponad pół roku, co tydzień o godzinie 19.00. Jednak systematyczną pracę przygotowawczą na VI Bieg Sobótkowy rozpoczynamy w dniu 7 kwietnia. Z tym dniem zmieniamy też godzinę na 19.30, aby zainteresowani zdążyli wrócić z pracy.

Biegamy dla zdrowia I dla przyjemności, ale także po to, żeby poprawiać kondycję oraz rozwijać szybkość.

Naszym głównym celem jest, aby biegało się z przyjemnością, lecz bez kontuzji. Dlatego szczególną uwagę zwracamy na ćwiczenia i rozciąganie. W związku z tym prosimy o punktualne przybycie. Dopilnujemy także, aby nikt nie postawił poprzeczkę wyżej niż jest to w jego/jej mocy. Liczy się przede wszystkim zdrowie! Mały postęp też jest postępem!

Biegacze będą podzieleni na trzy grupy :
- początkujący, czyli osoby, które nigdy wcześniej nie biegały, dopiero zaczęły biegać lub przez kilka lat nie biegały,
- średnio zaawansowani, którzy chcieliby rozwijać szybkość,
- zaawansowani.

Specjalna nota dla zaawansowanych! Zdajemy sobie sprawę, że macie swój własny schemat treningu. Mimo to serdecznie Was zapraszamy, abyście mogli dzielić się swoimi doświadczeniami z  innymi.

Aktualne informacje na temat Biegu Sobótkowego oraz treningów można znaleźć na facebook-u
www.facebook.com/BiegBrwinow

Na treningi zapraszamy osoby, które ukończyły 18 lat.
Każdy biega na własną odpowiedzialność.

Do zobaczenia we wtorki, o godz.19.30 na bieżni przy ZS nr.2.

Sophia van de Boel,tel .501 –201 – 333.
Mieczysław Mieczkowski, tel. 692 – 025 – 881.
Członkowie Towarzystwa Gimnastycznego „ Sokół ” i doświadczeni biegacze.