30 maja na terenie ZS nr 1 w Brwinowie odbyły się XVI Mistrzostwa Brwinowa w wyciskaniu sztangi leżąc. Pomysłodawcą  i organizatorem tej cyklicznej imprezy jest Wojciech Nitecki - kierownik Sekcji Trójboju Siłowego i Kulturystyki TG „Sokół”.

 
Do rywalizacji stanęło ok. 100 uczestników, którzy zmierzyli się w 16 kategoriach.
Wyniki nadesłała Elżbieta Nitecka z TG „Sokół”

Kategoria kobiet do 18 lat
I miejsce Angelika Skłodowska wynik 45 kg
II miejsce Karolina Bardon wynik 35 kg
III miejsce Patrycja Niemyjska wynik 30 kg
 
Kategoria kobiet +19 lat
I miejsce Marta Chachuła wynik 75 kg
II miejsce Aleksandra Konracka  wynik 65 kg
III miejsce Anna Andrzejewska wynik 57,5 kg
 
Kategoria do 16 lat
I miejsce Paweł Przybojewski wynik 110 kg
II miejsce Rafał Patok wynik 65 kg punkty 62,118
III miejsce Michał Sobieszczański wynik 70 kg punkty 57,806
 
Kategoria 17-18 lat
I miejsce Dawid Słupczewski wynik 160 kg punkty 111,60
II miejsce Damian Gregorczyk wynik 160 kg punkty 101,856
III miejsce Zbigniew Klimczak wynik 130 kg
 
Kategoria 19-23 lat
I miejsce Mateusz Gajewicz wynik 190 kg punkty 128,326
II miejsce Tomasz Owczarczyk wynik 190 kg punkty 117,743
III miejsce Rafał Kanas wynik 187,5 kg
 
Kategoria weteran 40-49 lat
I miejsce Tadeusz Serafin wynik 220 kg
II miejsce Jarosław Bastek wynik 185 kg
III miejsce Dariusz Berta wynik 155 kg
 
Kategoria 50-59 lat
I miejsce Zbigniew Stakun wynik 160 kg
II miejsce Julian Cichocki wynik 137, 5 kg
III miejsce Krzysztof Górnicki wynik 112,5 kg
 
Kategoria +60 lat
I miejsce Ryszard Wilczak wynik 150 kg
II miejsce Wojciech Nitecki wynik 135 kg
III miejsce Zbigniew Raj wynik 107,5 kg
 
Kategoria 74 kg
I miejsce Tobiasz Skrzydel wynik 155 kg
II miejsce Damian Gordon wynik 147, 5kg
III miejsce Jakub Ciuchta wynik 140 kg
 
Kategoria 83 kg
I miejsce Robert Wrzawiński wynik 205 kg
II miejsce Tomasz Zieliński wynik 185 kg
III miejsce Jarosław Fabiszewski wynik 182,5 kg
 
Kategoria 93 kg
I miejsce Marcin Błaszków wynik 217,56kg
II miejsce Piotr Balcerek wynik 200 kg punktów 126,56
III miejsce Arkadiusz Macudziński wynik 200 kg punktów 125,7
 
Kategoria 105 kg
I miejsce Jacek Ostrowski wynik 195 kg
II miejsce Patryk Kolosek wynik 190 kg punkty 114,494
III miejsce Bartosz Fortini wynik 190 kg punkty 114,209
 
Kategoria 115 kg
I miejsce Rafał Niedźwiecki wynik 212, 5 kg
II miejsce Dariusz Nowosielski wynik 200kg
III miejsce Maciej Stępniak wynik 187,5 kg
 
Kategoria 125 kg
I miejsce Łukasz Zdobiak wynik 240 kg
II miejsce Marcin Wawryków wynik 170 kg
 
Kategoria +125 kg
I miejsce Tomasz Chwalczuk wynik 220 kg
II miejsce Adam Nalewajk wynik 100 kg
 
Kategoria Open czyli najlepsi z najlepszych
I miejsce Łukasz Zdobiak punkty 138,84
II miejsce Robert Wrzawiński punkty 137,43
III miejsce Marcin Błaszków punkty 137,35
 
TG „Sokół” otrzymało na organizację  zawodów dotację  z budżetu gminy Brwinów, udzieloną w ramach wspierania działalności pożytku publicznego.

DSC0797
DSC0801
DSC0808
DSC0803
DSC0810
DSC0809
DSC0820
DSC0822
DSC0825
DSC0824