Od 3 września 2017 r. remont linii 447 na odcinku Warszawa Włochy – Grodzisk Mazowiecki wejdzie w najtrudniejszą fazę. Przez okres ok. 12 miesięcy na skutek prac modernizacyjnych tej linii prowadzonych przez zarządcę infrastruktury PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., na odcinku Warszawa Włochy – Milanówek wszystkie stacje i przystanki osobowe będą nieczynne. W zamian w okresie prac modernizacyjnych zapewniona zostanie zastępcza komunikacja autobusowa .

Więcej informacji: www.mazowieckie.com.pl


Rozkład ZB - Kliknij aby pobrać  

Rozkład ZG- Kliknij aby pobrać

W piątek 1 listopada (Wszystkich Świętych) na linii Brwinów Rynek - Podkowa Leśna - Żółwin - Owczarnia - Brwinów Rynek będzie jak co roku kursował autobus. Kursy tego dnia zostały wydłużone do przystanku Owczarnia Książenicka/Cykady. Na liniach B1, B5 i B10 autobusy będą kursować tak jak w niedzielę.

Rozkład jazdy linii B8 - [PDF]


W związku z budową ronda na ul. Biskupickiej w Brwinowie od środy 4 września 2019 r. autobusy linii B1, B2, B3, B4 i B5 będą skierowane na trasy objazdowe ulicami Żwirki i Wigury oraz Henryka Sienkiewicza. Przystanek przy ul. Biskupickiej i Armii Krajowej zostanie zawieszony.


Od 1 kwietnia zmieni się rozkład jazdy autobusów na linii B7. Autobus będzie kursował dodatkowo w soboty miedzy Otrębusami i Brwinowem.

Rozkłady jazdy linii B7 [pdf]


Od 1 grudnia 2018 r. zmieni się rozkład jazdy autobusów na linii B1 i linii B3. Został dodany przystanek Brwinów Sochaczewska Osiedle.

Rozkłady jazdy linii B1 i B3 [pdf]


Wykaz osób uprawnionych do bezpłatnych przejazdów w komunikacji miejskiej, której organizatorem jest gmina Brwinów [PDF]

 


 

Rozkłady linii B1-B10 obowiązujące od 1 maja 2017 r.:

 

 


 Rozkłady jazdy autobusów w okolicy:

Więcej informacji na stronie przewoźnika: PKS Grodzisk Mazowiecki

 

 

Rozkład jazdy Kolei Mazowieckich

http://www.mazowieckie.com.pl


Rozkład jazdy Polskich Kolei Państwowych

http://www.rozklad-pkp.pl

Rozkład jazdy WKD: www.wkd.com.pl