Zaproponuj zmiany, zgłoś pomysł na nowe zadania! – tak zachęca pełnomocnik Marszałka Województwa do udziału w pracach nad przygotowaniem dokumentu na 2023 r. Propozycje można składać do 20 lipca br.Roczny Program Współpracy to dokument określający zasady polityki realizowanej wobec sektora pozarządowego. To w nim znajdują się informacje o celach i formach współpracy, jak również o planowanych środkach finansowych na zlecanie zadań do realizacje przez organizacje pozarządowe. Program wskazuje również jakie zadanie publiczne w danym roku samorząd określa jako priorytetowe. Punktem wyjścia do składania propozycji do projektu przyszłorocznego programu współpracy jest program obowiązujący w roku 2022. Jest on dostępny na stronie internetowej https://www.dialog.mazovia.pl/wspolpraca/program-wspolpracy.

Można zgłosić propozycje nowych zadań publicznych z katalogu zadań samorządu województwa, zgłosić uwagi do istniejących zapisów lub zaproponować nowe. Do 20 lipca br. należy przekazać wypełniony formularz poprzez:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
internetowy formularz: https://www.dialog.mazovia.pl/wspolpraca/program-wspolpracy#form

lub pocztą na adres:

        Biuro Dialogu i Inicjatyw Społecznych
        Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie
        ul. Okrzei 35, 03-715 Warszawa
        z dopiskiem „Program współpracy 2023”

 

Kontakt w przypadku pytań bądź wątpliwości: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..