Brwinowskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich „Szansa” złożyło trzy oferty realizacji zadań publicznych na podstawie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Każdy może wnieść uwagi do ofert w terminie do 3 kwietnia 2023 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres Urząd Gminy Brwinów, ul. Grodziska 12.

Do 21 marca 2023 r. trwa konkurs Mazowsze Lokalnie, w którym do wygrania są mikrodotacje w kwocie od 2000 do 7000 zł. Wnioski składać mogą grupy nieformalne i młode organizacje pozarządowe. Spotkanie informacyjne odbędzie się 14 marca w Grodzisku Mazowieckim.

Wojewoda Mazowiecki ogłosił konkurs pn. „Wzajemnie potrzebni” dla organizacji pozarządowych. W ramach konkursu można ubiegać się o dotację w wysokości do 4,5 mln zł.

Fundacja Sofijka złożyła ofertę realizacji zadania publicznego na podstawie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Każdy może wnieść uwagi do oferty w terminie do 16 marca 2023 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres Urząd Gminy Brwinów, ul. Grodziska 12.

Czytaj więcej...

ngoBurmistrz Gminy Brwinów ogłasza drugi otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w 2023 r.

Zostały przyznane środki na realizację zadań publicznych w 2023 r. w zakresie  wspierania i upowszechniania kultury fizycznej oraz kultury i dziedzictwa narodowego.

Burmistrz Gminy Brwinów ogłasza drugi otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w 2023 r.

Czytaj więcej