Mazowiecka Rada Działalności Pożytku Publicznego zaprasza organizacje do uczestnictwa w monitorowaniu Funduszy dla Mazowsza. Zgłoszenia kandydatur należy przesłać do 24 listopada 2022 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj więcej...

Do 19 października 2022 r. trwały konsultacje dotyczące „Rocznego programu współpracy gminy Brwinów z organizacjami pozarządowymi na 2023 r.”. Projekt uchwały w tej sprawie został przekazany do Rady Miejskiej w Brwinowie.

Czytaj więcej...

Zasady unijne gwarantują udział przedstawicieli strony społecznej w komitetach monitorujących dotacje z Unii Europejskiej. Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych zaprasza zainteresowanych tematem do kontaktu. Osoby bez doświadczenia mogą liczyć na szkolenia.

Klub Sportowy „PANTERA-BRWINÓW” złożył ofertę na podstawie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Każdy może wnieść uwagi do oferty w terminie do 7 października 2022 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres Urząd Gminy Brwinów, ul. Grodziska 12.

Czytaj więcej…

Konsultacje będą prowadzone od 5 do 19 października 2022 r. – w tym czasie można składać swoje uwagi (na formularzu konsultacje). We wtorek 18 października o godz. 18 odbędzie się spotkanie z burmistrzem Arkadiuszem Kosińskim.

Zarząd Województwa Mazowieckiego prowadzi konsultacje „Rocznego programu współpracy na 2023 rok” w dniach od 23 września do 14 października 2022 r.

Starosta Pruszkowski zaprasza 15 września 2022 r. na konsultacje online w sprawie projektu rocznego programu współpracy z NGO.