Do 30 czerwca 2018 r. fotografowie amatorzy mogą przesyłać zdjęcia nawiązujące do tegorocznego hasła „Mazowsze – a czas płynie”.

 

Samorząd Województwa Mazowieckiego zachęca do podróży po naszym regionie, zwiedzania niezwykłych miejsc, tajemniczych zakątków, które warto uwiecznić na fotografii. Jury będzie oceniać pomysłowość i oryginalność ujęć, treść i jakość zdjęć. Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu maksymalnie dwa zdjęcia. E-maile z załączonymi plikami (skanem formularza zgłoszeniowego i zdjęciami) należy przesyłać do 30 czerwca br. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie jury wybierze 10 wyróżniających się prac, których autorzy wezmą udział w weekendowych wyjazdowych warsztatach fotograficznych organizowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego wspólnie z ASP w Warszawie. W drugim etapie spośród zdjęć wykonanych przez uczestników warsztatów jury wybierze 3 zwycięskie prace. Internauci będą mogli wybrać na tym etapie swojego faworyta – zwycięzcę konkursu publiczności. Laureaci otrzymają cenne nagrody - karty podarunkowe do sklepu fotograficznego o wartości od 400 do 600 zł.

 

Więcej informacji na temat konkursu:

- na stronie: http://www.mazovia.pl w zakładce konkursy-szkolenia/konkursy-fotograficzne/

- tel. (22) 59 79 228 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Regulamin konkursu
Formularz dla osób pełnoletnich
Formularz dla osób niepełnoletnich