Brwinowski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich chętnych na wycieczki i zajęcia do klubu podróżnika GOKtroter.Program na 2013 rok prezentuje Izabella Kłossowska z Ośrodka Kultury.
- Wszystkich miłośników przygód, podróży, wycieczek małych i dużych oraz wypraw wszelakich zapraszamy do GOKtrotera - zachęca Izabella Kłossowska i dodaje - Co przed nami? Ceremonia picia herbaty w japońskim wnętrzu, wycieczka śladami malarzy włoskich, Indie jakich nie znacie, morskie opowieści i  zdobywanie szczytów górskich i odznak turystycznych. A także: konkursy z nagrodami, narty, wyprawa kajakowa , gry na orientacje i wiele innych.

W 2013 r. GOKtroter zaprasza:
- wszystkich chętnych na jednodniowe wycieczki rodzinne w miejsca fajne-tajne i tajemnicze,
- dzieci na bezpłatne zajęcia podróżnicze prowadzone w siedzibie GOK w Brwinowie ul. Wilsona 2,
- obozy dla dzieci i młodzieży.  Najbliższy odbędzie się w Brennej w terminie 28.01-06.02.2013. Są jeszcze 3 wolne miejsca! Więc jeśli macie 8-14 lat, lubicie jeździć na nartach i dobrze się bawić, dołączcie do nas!
- spotykania z podróżnikami i ciekawymi ludźmi, by dzięki ich opowieściom, zdjęciom i filmom  przenosić się w miejsca  egzotyczne oraz  całkiem zwyczajne warte odwiedzenia: (informacje na stronie internetowej  i na tablicy ogłoszeń w OKeju)
- wycieczki szkolne (Ośrodek Kultury zaprasza do współpracy nauczycieli).


Więcej informacji na stronie internetowej www.ok.brwinow.pl w zakładce GOKtroter.