Relację ze Święta Rodziny, które odbyło się 27 maja 2015 r. w Filii Samorządowego Przedszkola nr 1 w Brwinowie nadesłała Monika Sroka – pracownik przedszkola.Święto Rodziców to chyba najmilsza i najważniejsza uroczystość w całym roku przedszkolnym. Dzieci miały możliwość wyrażenia, jak ważni w ich życiu są rodzice. To oni są autorytetami wartymi naśladowania. Wszystkich przybyłych gości przywitała Pani Wicedyrektor, która w pięknych i wzruszających słowach wyraziła jak ważna jest miłość rodziców do dzieci. Później scena należała już do małych artystów. Dzieci z grup: Pszczółek, Żuczków, Żabek i Motylków zaprezentowały swoje umiejętności przed najbliższymi. Na tę okoliczność przygotowały dla rodziców część artystyczną: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Wszystko przy akompaniamencie naszej Pani rytmiczki. Wszyscy goście z zaciekawieniem i skupioną uwagą słuchali życzeń, wierszyi piosenek. Rodzicom udzielała się wyjątkowa atmosfera i towarzyszyły im niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech.

Po występach dzieci i Panie wychowawczynie zaprosiły rodziców do swoich sal gdzie rodzice wzięli udział w specjalnie przygotowanych zabawach i dzieci wręczyły im własnoręcznie zrobione upominki. Po zakończeniu oficjalnej części wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

W imieniu Dyrekcji Przedszkola chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom za obecność, paniom wychowawczyniom za przygotowanie występów artystycznych. W swych podziękowaniach nie możemy oczywiście zapomnieć o przedszkolakach, którzy w tak piękny i wyjątkowy sposób wyrazili swoje uczucia rodzicom.

MKF1474
MKF1478
MKF1485
MKF1597
MKF1638
MKF1643
MKF1762
MKF1646
MKF1816
MKF1248