Od 2 do 6 grudnia 2013 r. osoby, które od niedawna prowadzą działalność gospodarczą (lub mają zamiar ją rozpocząć), mogą skorzystać z telefonicznych porad prawnych.

Informacje o akcji „Wsparcie na starcie” (źródło: informacja prasowa firmy Availo):
 
Firma Availo będzie bezpłatnie świadczyć profesjonalną pomoc prawną dla przedsiębiorców planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej. Akcja obejmie również firmy już funkcjonujące na rynku, które zostały założone po 1 września 2013 roku.
 
Zakładanie działalności gospodarczej to wyjątkowo ważny czas w życiu każdej firmy. Brak doświadczenia wielu przedsiębiorców powoduje zwiększone ryzyko popełnienia błędów natury prawnej, co może powodować przykre konsekwencje. Wybranie odpowiedniej formy działalności czy napisanie umów tak, aby zabezpieczały firmę na każdą okoliczność jest dla nich trudnym zadaniem. Bez profesjonalnego doradztwa prawnego niemal niemożliwym. Tylko kogo na nie stać?
 
Nie jest tajemnicą, że w początkach funkcjonowania przedsiębiorstw ich budżet jest bardzo ograniczony. Liczy się każdy grosz. Availo znając potrzeby polskich przedsiębiorców wychodzi z inicjatywą pod hasłem „Wsparcie na starcie”, która pomoże przedsiębiorcom z Mazowsza pokonać trudności w zakładaniu firmy. Pod numerem 22 22 80 800 każdy z nich będzie miał możliwość uzyskania bezpłatnej porady prawnej. Prawnicy Availo wspomogą również firmy opracowując na ich potrzeby umowę lub pismo urzędowe. Akcja trwa od 2 do 6 grudnia. Szczegółowy zakres usług dostępny na www.availo.pl.