W niedzielę 1 września 2013 r. na stadionie miejskim w Brwinowie odbył się Turniej piłkarski „Napi Cup 2013”.Relację z turnieju nadesłał Piotr Jastrzębski:

W dzień przed rozpoczęciem roku szkolnego Stadion Miejski w Brwinowie gościł drużyny szkółek piłkarskich z rocznika 2002 i młodsi, którzy rywalizowali w turnieju o Puchar Burmistrza Gminy Brwinów. Zwycięzcą została drużyna Pogoni Grodzisk, drugie miejsce przypadło Ożarowiance a trzecie zajęła nasza drużyna BKS prowadzona przez trenera Piotra Makijenko. Oprócz wyróżnień drużynowych przyznano również nagrody w kategorii osiągnięć indywidualnych. Najlepszym piłkarzem turnieju został wybrany zawodnik Pogoni, zaś najlepszym strzelcem zawodnik Ożarowianki. Wyróżnienie i nagroda dla najlepszego bramkarza turnieju powędrowała również do Ożarowa Mazowieckiego. Po zakończeniu rywalizacji młodzi zawodnicy delektowali się potrawami z grilla dostarczonymi przez sponsora - firmę "Delikatesy u Jacka".
W imieniu Zarządu klubu serdecznie dziękuję burmistrzowi Arkadiuszowi Kosińskiemu za wsparcie finansowe oraz firmie "Delikatesy u Jacka" za zapewnienie wyżywienia dla uczestników turnieju.

001
002
003
004
006
005
008
007
009
010