Kontakt: Brwinowskie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami i Ochrony Przyrody WeMa, tel. 505278018, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 


Koty szukają nowego domu w bezpiecznej okolicy lub mieszkania z zabezpieczonym oknem lub balkonem. Nowych właścicieli będzie obowiązywać umowa adopcyjna.

Kajtek: Biało- czarny ok. 8 miesięcy wykastrowany, zaszczepiony, do adopcji w dwupaku z siostrą Kasią – czarną wysterylizowaną, zaszczepioną fiv, felv ujemne, bardzo są do siebie przywiązane.

Mia: Czarno biała, wysterylizowana, fiv-felv ujemne.

3 siostry:
Safona: zielonooka buraska ok. 6 miesięcy, fiv, felv ujemny w dwupaku lub do innego kota, od małego przyzwyczajona z innymi kotami przebywać.

Siwulka: srebrzysta ok. 6 miesięcy, fiv, felv ujemny w dwupaku z siostrą lub do innego kota, od małego przyzwyczajona z innymi kotami przebywać.

Czarnula: czarna ok. 6 miesięcy, fiv, felv ujemny w dwupaku z siostrą lub do innego kota, od małego przyzwyczajona z innymi kotami przebywać.

Rudi w październiku 2017 r. błąkał się w okolicy Szkolnej, był już wykastrowany, bardzo lgnący do człowieka, ok. 1-2 lat.

Suzi: ok. 1.5 miesiąca temu błąkała się na Armii Krajowej przy pizzerii Bella, ok. 1 roku, wysterylizowana,testy fiv, felv ujemne, niekoniecznie lubi inne koty, potrzebuje czasu na zaakceptowanie innego zwierzęcia.

1-Kajtek
2-Kasia
3-Mia
4-Safona
5-Siwulka
6-Czarnula
7-Rudi
8-Suzi