Od 5 do 26 lipca 2021 r. konsultowany jest program, który zakłada połączenie wszelkich dostępnych metod retencjonowania wody, aby ograniczyć ryzyko powodziowe oraz złagodzić skutki suszy. Szczegółowe informacje na temat projektu są dostępne na stronie Ministerstwa Infrastruktury.

Dokumenty do konsultacji zostały umieszczone na stronie Ministerstwa Infrastruktury TUTAJ oraz na stronie z formularzem rejestracji na spotkania www.wide-vision.pl/retencja

Spotkania konsultacyjne odbędą się 16 i 21 lipca br. w godz. 10.30-14 w trybie online na platformie Webex. Na każdym zaplanowane są dwa bloki prezentacji oraz czas na odpowiedzi na pytania zadane na dostępnym przez cały czas czacie. Na obu spotkaniach zostaną poruszone te same zagadnienia. Konieczna jest rejestracja poprzez formularz na stronie www.wide-vision.pl/retencja/spotkania/ . Jeden link można wykorzystać wyłącznie dla jednego stanowiska komputerowego lub urządzenia mobilnego (na każdy adres email zostanie wysłany jeden link). Rekomendowane jest korzystanie z przeglądarki Chrome oraz stałego łącza.

Zaproszenie na konsultacje - PDF