Trwa internetowe głosowanie w konkursie „Inwestycja z perspektywą”. Gmina Brwinów zgłosiła ogród botaniczny w Brwinowie – niezwykłe miejsce nie tylko dla poszukiwaczy wiedzy.

Do 15 grudnia można zgłaszać do konkursu „Perły Mazowsza 2021” wyróżniających się na terenie gminy Brwinów przedsiębiorców oraz nominacje w dwóch pozostałych kategoriach – kultura i sport

Cztery świetlice wiejskie z terenu gminy Brwinów zostały doposażone w interaktywne nowoczesne urządzenia, które znacząco uatrakcyjniają oraz ułatwiają prowadzenie zajęć i warsztatów w tych placówkach.  

Komendant Straży Miejskiej w Brwinowie Izabela Koźbiał opowiada o jubileuszu i codziennej pracy strażników.

Wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat, mogą skorzystać z darmowych szczepień przeciw grypie. Na terenie gminy Brwinów szczepienia realizują przychodnie w Brwinowie i Owczarni.

Choć wiele osób kojarzy Galerię ArtWilk z Owczarni z rękodziełem artystycznym, tym razem jej gospodarze zapraszają na wystawę ilustracji. Wernisaż prac Marty Gwiazdy odbędzie się w sobotę 27 listopada o godz. 11.

Listopadowy numer biuletynu zawiera m.in. podsumowanie tegorocznych inwestycji drogowych oraz relacje z jubileuszu Straży Miejskiej i akcji sadzenia krokusów. Na str. 10 (karta biblioteczna) – wiersze zwyciężczyni konkursu poetyckiego „Brwinowski Parnas”.


Czytaj [PDF]

Dziesiątki nowości wydawniczych trafi do publicznych przedszkoli w gminie Brwinów. Ten wartościowy zakup stanie się możliwy dzięki dotacji w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.