Okazuje się, że upały wcale nie przeszkadzają w uprawianiu sportu: zwłaszcza gdy jest to szkolenie prowadzone przez trenerów Juventusu Turyn dla trenerów piłki nożnej z Brwinowa i okolicznych gmin.


Szkoleniowiec Juventusu Turyn Mauro Burbello wraz ze swoimi pomocnikami dzieli się swoją wiedzą i pokazuje metody treningu od dawna stosowane i wypróbowane przez Juventus Turyn. Nasi trenerzy piłki nożnej z okolicznych klubów będą mogli od nowego sezonu wprowadzać udoskonalenia w pracy z małymi piłkarzami: szkolenie, zorganizowane z inicjatywy UKS Czerwone Smoki, poświęcone jest przede wszystkim pracy z dziećmi. Nowy kompleks boisk w Żółwinie przypadł Włochom do gustu.

- Na „Orliku” będzie się działo bardzo wiele. Grafik się zapełnia, dlatego zachęcamy do wpisania się na konkretne godziny w tygodniu i w weekendy, póki są jeszcze dostępne terminy – zachęca dyrektor Anna Sobczak. „Orlik” jest dostępny nieodpłatnie dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców gminy Brwinów. Animator, Paweł Bartosiewicz, czeka codziennie na dzieci i młodzież, która chciałaby pograć w piłkę nożną, lub koszykówkę. Wakacje zaczęły się na dobre, pogoda dopisuje: zapraszamy na „Orlika” w Żółwinie!

Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
22 7293415 wew. 21