Maja Olenderek Ensemble rozpocznie tegoroczną edycję Męskiego Grania. Pierwszy koncert, w którym weźmie udział zespół brwinowianki, odbędzie się w najbliższą sobotę 13 lipca w Krakowie.

Przez siedem tygodni słuchacze radiowej Trójki wybierali młodych wykonawców, którzy dołączą do wakacyjnej trasy koncertowej Męskiego Grania. Maja Olenderek Ensemble był pierwszym zespołem, który wygrał występ w Krakowie i zagra pośród takich gwiazd jak O.S.T.R, Michał Urbaniak, Hey, Kim Nowak, Lao Che, Katarzyna Nosowska.

Zespół Maja Olenderek Ensemble istnieje już od kilku lat. Ich muzyka jest różnorodna: brzmi w niej blues i jazz, nastrojowe ballady, rytmy flamenco, a czasem także reggae. Zdobył m.in. Grand Prix Festiwalu Młodych Talentów 2012 w Szczecinie. W lutym 2013 r. Maja wystąpiła w studiu im. Agnieszki Osieckiej w Polskim Radiu. Była to nagroda za zwycięstwo w konkursie Škoda Auto Muzyka współorganizowanym przez radiową Trójkę. We wszystkich internetowych konkursach głosują na Maję jej fani z Brwinowa. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!