Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej w Brwinowie wychodzi do rodziców z kolejną ciekawą inicjatywą: spotkanie on-line „Jak wspierać poczucie własnej wartości u dziecka” odbędzie się 18 maja o godz. 19.30.

Zdrowe poczucie własnej wartości zawsze zapewnia pozytywne samopoczucie, natomiast niska samoocena może doprowadzić do depresji. Rodzice powinni zmierzyć się z tym tematem, aby wiedzieć, jak należy postępować i wspierać poczucie własnej wartości swoich dzieci. Współczesny świat nie jest bezpieczny i przyjazny, a wrażliwość małych dzieci i nastolatków powoduje, że problemy z którymi się spotykają, budzą lęk i mocno oddziałują na ich psychikę.

Webinar będzie składać się z dwóch części. Będzie można wysłuchać wykładu, który dla uczestników poprowadzi psycholog i psychoterapeuta Błażej Puziak, a możliwość zadawania pytań, na które odpowie doświadczony profesjonalista, pozwoli na poruszenie tych tematów, które najbardziej nurtują rodziców. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, zapisy ruszyły pod adresem: https://docs.google.com/