Brwinowskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zaprasza do udziału w konkursie na projekt i imię maskotki. Konkurs jest adresowany do uczniów klas I-III szkół podstawowych na terenie gminy Brwinów.

Brwinowskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji (BPWiK) nie tylko zaopatruje mieszkańców w wodę i dba o odprowadzenie ścieków. Spółka wyszła także z inicjatywą zaangażowania najmłodszych w działania promocyjne, organizując konkurs na projekt i imię swojej oficjalnej maskotki.
Prace konkursowe mogą być wykonane w dowolnej technice z wykorzystaniem różnych materiałów, a także w formie przestrzennej. Przy ocenie będą brane pod uwagę m.in. ujęcie tematu, kreatywność, estetyka wykonania pracy oraz przedstawienie projektu, który będzie możliwy do wyprodukowania przez organizatora. Aby wziąć udział w konkursie, uczestnicy powinni dostarczyć podpisane projekty wraz z dokumentami (karta zgłoszenia i oświadczenie rodzica lub opiekuna) do szkoły, do której uczęszczają. Do 7 kwietnia br. szkoły mają za zadanie dostarczenie prac uczniów.
Za zdobycie I, II i III miejsca laureaci mogą wygrać nagrody rzeczowe – hulajnogę, tablet lub walizkę plastyczno-artystyczną. Osoby wyróżnione w konkursie otrzymają butelki filtrujące. Dla szkoły lub klasy, której najwięcej osób weźmie udział w konkursie, zostanie ufundowana nagroda finansowa. Dla wszystkich uczestników konkursu przewidziane są dyplomy i gadżety z logo organizatora.
Burmistrz gminy Brwinów objął patronat honorowy nad konkursem. Organizatorem jest Brwinowskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.


Regulamin

Karta zgłoszenia

Oświadczenie rodzica i opiekuna