Do grona firm oferujących zniżki posiadaczom Brwinowskiej Karty Mieszkańca dołączyła firma Redskip.pl, oferująca 5% zniżki na swoje usługi.

Firma Redskip.pl z siedzibą w Gdańsku od 2014 r. świadczy usługi wywozu odpadów w kontenerach. Jako partner programu umożliwia osobom posiadających Brwinowską Kartę Mieszkańca korzystanie z 5% zniżki na odbiór odpadów w workach big-bag oraz w kontenerach:
kontener KP2 – pojemność ok. 2 m3,

kontener KP5 – pojemność ok. 5 m3,

kontener KP7 – pojemność ok. 7 m3,

kontener KP15 – pojemność ok. 15 m3, nadaje się tylko na lekkie odpady.

Kontakt pod nr. 22 270 60 50 lub 572 41 41 41, pon.–pt. w godz. 7–17 oraz w soboty w godz. 9–13, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.redskip.pl.

 

Program Brwinowska Karta Mieszkańca działa od kilku lat, a jego partnerami są firmy z różnych branż, które oferują rabaty na swoje usługi. Największym zainteresowaniem cieszą się chyba jednak zniżki na przejazdy komunikacją autobusową – dorośli mogą kupić bilet jednorazowy normalny za 1 zł, a dzieci, uczniowie szkół do 21 roku życia oraz studenci studiów dziennych do 26 roku życia jeżdżą autobusami za darmo.

 

Więcej informacji na temat Brwinowskiej Karty Mieszkańca oraz zniżek u partnerów programu:

https://www.brwinow.pl/dla-mieszkanca/karta-mieszkanca-menu-glowne.html