W niedzielę 28 sierpnia odbędzie się Piknik Rodzinny we wsi Moszna oraz ostatni spektakl w ramach Sceny Letniej dla dzieci im. Jadwigi Warnkówny oraz Kina Letniego na targowisku miejskim w Brwinowie.

Na zakończenie wakacji sołtys wsi Moszna wraz z lokalnymi działaczkami zapraszają na Piknik Rodzinny, który zostanie zorganizowany na placu przy OSP. Od godziny 16. zaplanowane zostały gry, zabawy oraz zawody sportowe, warsztaty artystyczne, w którym udział mogą wziąć zarówno dzieci, jak i dorośli. Na miejscu będzie można skosztować domowych ciast przygotowanych przez gospodynie oraz zjeść kiełbaski. Czas umili zespół No i dobrze, który zapewni oprawę muzyczną podczas potańcówki.

O godzinie 17. na terenie targowiska miejskiego odbędzie się ostatni ze spektakli Sceny Letniej dla dzieci im. Jadwigi Warnkówny pt. „Szałaputki” TeatRyle Marioli i Marcina Ryl-Krystianowskich. Po występnie dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach edukacyjnych – wtajemniczenia w sztukę animacji lalkowej. Dla rodziców od godziny 19.30 wyświetlony zostanie film „Brwinowski wrzesień” w reżyserii A. Gzyry.