Wieczorem w sobotę 6 sierpnia 2022 r. będzie można posłuchać w Brwinowie zespołów występujących na koncercie OFFkultura. Na scenie pojawią się: VQRV, Tynk oraz Moskwa.

Teren u zbiegu ulic marsz. J. Piłsudskiego oraz Przejazd jest od kilku lat miejscem organizacji różnego rodzaju imprez i wydarzeń – zimą gościło tam lodowisko, wiosną odbywały się pikniki strażackie, a latem – dożynki i inne imprezy masowe. W sobotę 6 sierpnia 2022 r. od godz. 18.30 rozpoczną się tam występy kapel punkrockowych w ramach trzeciego już koncertu pod hasłem OFFkultura.
Gminny Ośrodek Kultury w Brwinowie stara się przygotować ciekawą ofertę dla miłośników różnego rodzaju brzmienia, od muzyki klasycznej po ostre granie i muzykę offową. Tym razem królować będzie punk rock. Na początku na scenie pojawią się debiutujący dwa lata temu VQRV oraz reaktywowany pruszkowski Tynk, a o godz. 20 – legenda polskiej muzyki punkrockowej, zespół Moskwa, który z 10-letnią przerwą i w zmienionym składzie koncertuje już od prawie 40 lat… i nadal jest w formie. Koncert w Brwinowie będzie kolejnym punktem na jego tegorocznej trasie. Fani mogą spodziewać się grania „bez żadnej ściemy” i powrotu do klimatów lat 80. pod hasłem „punk not dead” – a więc do zobaczenia w Brwinowie.,