Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej w Brwinowie prowadzi szeroką działalność. Dział Wspierania Rodziny zaprasza na warsztaty pozwalające poprawić komunikację w rodzinach, gdzie dochodzą do głosu emocje lub trudno o porozumienie z dzieckiem.

Warsztat „Rodzic saper, czyli jak rozbroić swoją złość” zostanie przeprowadzony w czwartek 30 września w godz. 18-21 w sposób zdalny. Uczestnicy, którzy spotkają się on-line, będą mogli nie tylko posłuchać wykładu Olgi Jastrzębskiej, pedagoga i trenera umiejętności wychowawczych, lecz także wymieniać się własnymi doświadczeniami i spostrzeżeniami.

Osoby chcące poświęcić więcej czasu na zagadnienia związane z wychowaniem dzieci i polepszyć relacje w swojej rodzinie mogą skorzystać z cyklu dziesięciu spotkań rozwijających temat „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały? Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły?”. Spotkania odbywać się będą wieczorami o godz. 18 w kolejne środy od 22 września, w świetlicy ŚOPS w Brwinowie przy ul. Grodziskiej 31. – Jest to oferta skierowana do wszystkich rodziców i wychowawców. Będziemy razem pracować przez trzy godziny, w miłej i bezpiecznej atmosferze – zachęca Olga Jastrzębska.

Więcej informacji o warsztatach i spotkaniach oraz zapisy:
tel. 533 305 495, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.