Organizacje pozarządowe działające na terenie gminy Brwinów po okresie pandemii wznawiają swoje działania. Harcerze i kluby sportowe przesłali swoją ofertę zajęć.

UKS Bushi Team (karate w Brwinowie)

Na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie, przy ul. Żwirowej 16 działa UKS Bushi Team Klub Karate Kyokushin, który prowadzi treningi karate dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia prowadzone są przez sensei Michała Kalmusa (wielokrotnego medalistę Mistrzostw Polski) i odbywają się w poniedziałki, środy i piątki.

Pierwsze zajęcia w roku szkolnym 2020/2021 odbędą się w dniu 7 września 2020 r. – start o godz. 17:00 (grupa początkująca).

Szczegółowe informacje o terminach i godzinach zajęć dla poszczególnych grup znajdą Państwo na stronie klubu www.bushiteam.pl w zakładce „Rozkład zajęć karate”. Dodatkowe informacje można uzyskać u instruktora Michała Kalmusa pod nr tel. 501 812 157 lub pod nr tel. 506 063 936.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w treningach karate.

Akademia Piłkarska BKS Naprzód Brwinów (AP Naprzód), Szkoła piłkarska i Szkoła techniki Legia Soccer Schools Brwinów (LSS)

 

Współpraca pomiędzy LSS i AP Naprzód obejmuje jednolity system organizacyjny i szkoleniowy, a także kadrę trenerską i infrastrukturę sportową. Podstawowy podział dotyczy natomiast adresatów szkolenia:

  • LSS Brwinów koncentruje się na szkoleniu dzieci w wieku od 5 do 12 lat,
  • AP Naprzód odpowiada za szkolenie młodzieży (13-16 lat);

Częstotliwość treningów uzależniona jest od wieku zawodników oraz zaawansowania grupy.

Więcej informacji:

Plakat-szkoa-techniki
LSS-Plakat-szkoki-pikarskie
bks

UKS Czerwone Smoki (judo, ju-jitsu)

UKS będzie prowadził zajęcia na terenie gminy Brwinów w Szkole Podstawowej w Otrębusach oraz w Szkole Podstawowej nr 1 Brwinowie. W zajęciach mogą brać udział początkujący i zaawansowani adepci judo i ju-jitsu w wieku od 5 lat.

Godziny zajęć w poszczególnych lokalizacjach będą podane w najbliższym czasie na judobrwinow.pl, judonadarzyn.pl oraz profilu klubowym https://www.facebook.com/uksczerwonesmoki

Drużyny ZHR

W Brwinowie działają trzy jednostki Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej: drużyna harcerek, drużyna harcerzy oraz gromada zuchów. Spotykamy się na cotygodniowych zbiórkach, w ciągu roku szkolnego organizujemy biwaki, a podczas wakacji - obozy letnie. Poprzez przygodę, służbę i pracę nad sobą wychowujemy radosnych, odpowiedzialnych i gotowych do wyzwań ludzi. Zapraszamy na zbiórki: do drużyny harcerek - dziewczęta w wieku od 10 do 13 lat, do drużyny harcerzy - chłopców od 11 lat, do gromady zuchów - chłopców od 7 do 10 lat. Wszelkie pytania prosimy kierować do drużynowych - instruktorów, zgodnie z informacjami podanymi na plakacie. Do zobaczenia na zbiórce.

Towarzystwo Gimnastyczne Sokół (sekcja tenisa stołowego)

Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią oraz wakacjami wracamy na salę treningową. Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów tenisa stołowego.