leadperlymazowszaLaureatami „Pereł Mazowsza” mogą zostać najlepsze przedsiębiorstwa, wydarzenia kulturalne oraz sportowcy, drużyny lub oferty turystyczne z terenu gminy Brwinów. Nagrody przewidziane są także dla mieszkańców, którzy wezmą udział w konkursie, zgłaszając kandydatów do wyróżnienia i głosując w kolejnym etapie.

Piąta edycja konkursu „Perły Mazowsza” po raz pierwszy obejmie teren powiatu pruszkowskiego. W tym roku mieszkańcy gminy Brwinów mogą zgłaszać kandydatury najlepszych przedsiębiorców, sportowców, najciekawszych ofert turystycznych oraz wydarzeń organizowanych w regionie. Statuetka Perły Mazowsza będzie dla wyróżnionych świadectwem uznania przez osoby z lokalnej społeczności.


PERŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI trafi do firm, które wyróżniają się swoimi wynikami ekonomicznymi oraz aktywną społeczną postawą, przez co zyskują poparcie mieszkańców i zadowolonych klientów.

PERŁA KULTURY ma zwrócić uwagę na ważne i ciekawe wydarzenia (np. akcje plenerowe, festiwale, konkursy).
PERŁA SPORTU i TURYSTYKI wyłoni najpopularniejszego sportowca – promotora sportu, drużynę, sekcję, klub lub ofertę turystyczną.


Na każdym etapie – zgłaszania i głosowania – losowane będą nagrody dla mieszkańców, którzy biorą udział w konkursie. Zgłaszając kandydatów do nominacji lub głosując na kandydatów w kolejnym etapie, można wygrać m.in. bilety do kina lub na inne wydarzenia kulturalne, wejściówki do SPA, książki, planery na 2020 rok, vouchery na VR i in.

Do 8 grudnia trwa zbieranie propozycji. Zgłoszenia przyjmowane są online przez stronę www.perlymazowsza.pl oraz w formie papierowej – w takim przypadku należy wydrukować kartę zgłoszenia, wypełnić ją i wysłać skanem na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą na adres: Przegląd Piaseczyński, ul. Sierakowskiego 12a, 05-500 Piaseczno. Kapituła ogłosi ostateczne listy nominowanych 18 grudnia i wówczas rozpocznie się głosowanie, które trwać będzie do 21 lutego.


Więcej informacji na: www.perlymazowsza.pl oraz www.facebook.com/KonkursPerlyMazowsza/

PM-2019