Trwające wakacje to dobry czas na przeprowadzenie remontów w gminnych placówkach oświatowych.

W Szkole Podstawowej nr 1 trwa adaptacja pomieszczeń na pierwszym piętrze na pomieszczenia biurowe – gabinety psychologa i pedagoga.


Gmina Brwinów musiała powtórzyć przetarg na modernizację łazienek i przebieralni przy sali gimnastycznej oraz dwóch łazienek dla pięciolatków przy świetlicy w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie. Dopiero w drugim przetargu można było wybrać jedną ze złożonych ofert. Prace będą kończone na początku roku szkolnego.


W szkole w Otrębusach remontowana jest sala komputerowo-językowa, wymieniane są piece c.o. i modernizowane jest oświetlenie sali gimnastycznej. W Żółwinie trwa remont pomieszczeń administracyjnych oraz wymiana stolarki okiennej i drzwiowej.


W przedszkolach w Brwinowie trwa malowanie niektórych sal, cyklinowanie podłóg i wymiana oświetlenia. Część prac wykonują pracownicy Referatu Gospodarki Komunalnej. Przy przedszkolach mają też powstać nowe place zabaw. Trwa kolejne już postępowanie przetargowe na to zadanie. Wykonawcy będą mieć dwa miesiące na realizację.

remontywakacyjne2018003
remontywakacyjne2018002
remontywakacyjne2018004
remontywakacyjne2018006
remontywakacyjne2018005
remontywakacyjne2018007
remontywakacyjne2018001