Prawie 400 mieszkańców gminy Brwinów złożyło już deklaracje udziału w bezpłatnych szczepieniach przeciwko grypie dla osób po 65. roku życia.

Gmina Brwinów po raz kolejny zaprasza osoby po 65. roku życia do wzięcia udziału w programie bezpłatnych szczepień przeciwko grypie. Szczepienia odbywają się w lecznicy ALFA w Brwinowie. Mimo podzielenia gminy na regiony, co umożliwiłoby złożenie ofert dotyczących części obszaru (np. tylko dla Otrębus i Kań), tylko ten ośrodek zdrowia zdecydował się na udział w konkursie.


Do 30 listopada br. osoby chętne do skorzystania z darmowych szczepień mogą wypełniać deklarację udziału i składać ją w Urzędzie Gminy Brwinów przy ul. Grodziskiej 12, a następnie umawiać się na badanie lekarskie i szczepienie w Lecznicy Rodzinnej ALFA w Brwinowie przy ul. Powstańców Warszawy 8. W 2017 roku do programu mogą przystąpić osoby, które w 2016 roku ukończyły 65 lat.


Program bezpłatnych szczepień ochronnych przeciw grypie finansowany jest w budżetu gminy Brwinów. Więcej informacji można uzyskać w Referacie Kadr i Organizacji Urzędu Gminy Brwinów, tel. 22 738 26 23.