W najbliższy weekend 9-10 września odbędą się Dni Brwinowa. W tegorocznym programie znalazły się m.in. koncerty zespołów T.Love i Dezerter, atrakcje dla dzieci, zawody siłaczy, a także możliwość zwiedzenia nowej hali sportowej oraz nocny spektakl przy pałacu w parku.  

Większość wydarzeń tegorocznych Dni Brwinowa odbędzie się na placu położonym miedzy ul. Dworską, ul. Marsz. J. Piłsudskiego i ul. Przejazd. W sobotę od godz. 17 zaplanowane są zawody siłaczy pod wodzą Wojtka Niteckiego z TG Sokół. O godz. 19 rozpoczną się koncerty: zagrają Babylon Raus oraz gwiazda wieczoru T.Love.

Tuż obok, od godz. 10.30 do godz. 14, będzie można zwiedzać nową halę sportową, w której obejrzeć można będzie m.in. treningi pokazowe organizowane przez kluby sportowe. O 10.30 na boisku przy szkole zostanie rozegrany mecz ligowy piłki nożnej BKS Naprzód Brwinów – KS Teresin.

Niedzielne oficjalne uroczystości rozpocznie msza św. w kościele pw. św. Floriana o godz. 10.30, po niej zgromadzeni przejdą na Rynek, przed pomnik 36. pułku piechoty Legii Akademickiej. Na placu Jana Pawła II stanie fotoplastykon z dawnymi fotografiami Brwinowa. Na popołudnie na placu położonym miedzy ul. Dworską, ul. Marsz. J. Piłsudskiego i ul. Przejazd zaplanowano warsztaty artystyczne, wystawę oraz koncerty zespołów Past i Dezerter. Wieczór zakończy nocny spektakl teatralny „Karnawał Wenecki”, który odbędzie się w niezwykłej scenerii parku miejskiego. Scena stanie tuż przy pałacu.