Prosimy mieszkańców o wypełnienie anonimowej ankiety, która ma wskazać sposoby usprawnienia komunikacji. Jak najlepiej przekazywać informacje na temat działalności gminy?


Czy odpowiada Państwu obecny kształt strony internetowej brwinow.pl oraz komunikacja na portalu społecznościowym Facebook.com/Brwinow? Czy może wolą Państwo nasz drukowany biuletyn albo też są osoby, dla których gmina powinna wprowadzić system powiadomień SMS-owych? Prosimy o opinie i uwagi.


Odpowiedzi można udzielać, wypełniając papierową ankietę dostępną w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Gminy Brwinów przy ul. Grodziskiej 12 oraz w sekretariacie budynku Urzędu przy ul. T. Kościuszki 4A. Ankietę można także pobrać ze strony internetowej i wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wydrukować i dostarczyć do Urzędu Gminy lub wypełnić online (odnośnik poniżej).


Ankieta jest częścią projektu „Powiat pruszkowski, siła w działaniu”, współfinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, który gmina Brwinów realizuje wraz z Fundacją UPstarter. Poznanie poprzez ankiety potrzeb mieszkańców w zakresie informowania o działaniach samorządu jest pierwszym etapem projektu. W drugim etapie odbędą się warsztaty Design Thinking. Zadaniem ich uczestników będzie praca zespołowa przy wypracowaniu praktycznych rozwiązań dla lokalnej społeczności. Już teraz zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa. O terminie warsztatów poinformujemy po zakończeniu analizy ankiet.

Ankieta do pobrania [PDF]

Ankieta do wypełnienia on-line [link]