Liczba firm oferujących zniżki posiadaczom karty zwiększa się. Do programu dołączyli kolejni przedsiębiorcy: Elektroinstalacje – Radosław Kląskała, Fargelet Events – Agency oraz Top Market.

Firma Elektroinstalacje Radosław Kląskała mieści się w Brwinowie i jako partner programu umożliwia osobom posiadających Brwinowską Kartę Mieszkańca  korzystanie z 10% zniżki od cennika na montaż, naprawę, przeglądy instalacji oraz urządzeń elektroenergetycznych. Więcej informacji pod nr. tel. 533 530 590.

Fargelet Events – Agency z Brwinowa specjalizuje się w organizacji imprez integracyjnych, pikników firmowych, przyjęć okolicznościowych. Od 1 marca 2017 r. mieszkańcy gminy, którzy posiadają kartę, będą mogli skorzystać z ulgi w wysokości od 5 do 20% na wynajem namiotów z wyposażeniem, sprzętu grillowego i cateringowego, fotobudki oraz urządzeń do wytwarzania waty cukrowej i popcormu. Firma oferuje także zniżki na organizację imprez. Szczegóły na stronie www.namiotbankietowy.pl oraz pod nr. tel. 505 229 433, 22 729 63 38.

 

Od 1 marca 2017 r. osoby posiadające Brwinowską Kartę Mieszkańca będą mogły skorzystać ze specjalnych ofert oraz dodatkowych rabatów cenowych na wybrane towary w Top Markecie (dawniej Zygzak) przy ul. Armii Krajowej 14 w Brwinowie. Informacje o aktualnych zniżkach dla posiadaczy karty będą pojawiały się na stronie facebook.com/topmarketbrwinow, a także na ulotkach. Sklep czynny: pon.-pt. 7.00-21.00, sob. 6-20, niedz. 9-17.