Do skrzynek pocztowych mieszkańców trafi prośba o udostępnienie (wystawienie) pojemników na odpady zmieszane. Firma SUEZ będzie sprawdzać ich chipowanie.

 

 

Pracownicy firmy odbierającej odpady dostarczą mieszkańcom prośbę następującej treści:

 

Firma SUEZ sp. z o.o., która odbiera odpady na terenie Gminy Brwinów, przeprowadziła chipowanie pojemników. Pozwala to na odczytanie adresu, do którego jest przypisany dany pojemnik, oraz sprawdzenie ilości wywożonych odpadów.

Pracownicy firmy SUEZ sp. z o.o. na bieżąco kontrolują i eliminują braki w oznakowaniu pojemników. Akcja ma się zakończyć w najbliższych tygodniach, dlatego zwracamy się z prośbą o udostępnienie (wystawienie) w dzień odbioru odpadów zmieszanych pojemników dostarczonych uprzednio przez firmę, niezależnie od ilości zgromadzonych w nich odpadów. Pojemniki „prywatne” można zgłaszać do oznakowania do Referatu Gospodarki Komunalnej jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Od 7 grudnia 2016 r. firma nie będzie odbierać odpadów z pojemników, które nie posiadają chipa.

 

Informacji udziela Zespół ds. Obsługi Gospodarki Odpadami Komunalnymi, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 738 25 91 lub 22 729 63 64.