Mieszkańcy gminy Brwinów mogą wybrać projekt Brwinowskiej Karty Mieszkańca. Głosowanie będzie trwało do 28 października 2016 r.


Na konkurs na projekt graficzny karty, do którego zostali zaproszeni wszyscy mieszkańcy gminy, wpłynęły dwie prace. Komisja konkursowa zakwalifikowała do kolejnego etapu, w którym mieszkańcy mogą zagłosować na najciekawszy ich zdaniem projekt. Użytkownicy Internetu mogą zrobić to przez serwis społecznościowy Facebook (fb.com/Brwinow), zaznaczając odpowiedni emotikon przypisany do danej pracy. Osoby, które wolą zagłosować przez wypełnienie ankiety, mogą skorzystać z formularzy dostępnych w Biurze Obsługi Interesanta przy ul. Grodziskiej 12. Wystarczy tylko postawić krzyżyk w polu przy wybranym projekcie, a wypełniony formularz złożyć w Biurze Obsługi Interesanta przy ul. Grodziskiej 12.

Brwinowska Karta Mieszkańca ma reprezentować charakter gminy Brwinów i wywoływać pozytywne skojarzenia. Jej posiadacze będą mogli korzystać z ulg i rabatów, oferowanych przez gminę Brwinów oraz przedsiębiorców, którzy zdecydują się przyłączyć do programu. Kartę Mieszkańca będą mogły otrzymać osoby, które w zeznaniu podatkowym PIT deklarują, że ich miejscem zamieszkania jest gmina Brwinów, oraz członkowie ich rodzin.

projekty