soccerschoollogoW niedzielę 20 marca 2016 r. szkoła piłkarska Legia Soccer Schools w Brwinowie organizuje dzień otwarty i trening pokazowy dla wszystkich dzieci urodzonych w latach 2009-2005 zainteresowanych rozpoczęciem treningów w szkole Legii.

Impreza rozpocznie się w niedzielę 20 marca br. o godz. 14.00 na boisku sportowym przy ul. Żwirowej 16 w Brwinowie (teren Zespołu Szkół Ogólnokształcących).

Dla młodych adeptów futbolu przygotowano wiele atrakcji, wśród których warto wymienić:

- spotkanie z gwiazdami Legii Warszawa – wydarzenie uświetnią swoją obecnością Nemanja Nikolić i Aleksandar Prijović,

- możliwość zrobienia wspólnych zdjęć z dedykacją i autografem obu zaproszonych zawodników (fotobudka),

- trening prowadzony przez trenerów Legia Soccer Schools,

- konkursy z atrakcyjnymi nagrodami,

- występ dziecięcego zespołu tanecznego.

 

Już od początku kwietnia 2016 r. na obiektach sportowych w Brwinowie rozpocznie działalność szkoła piłkarska Legia Soccer Schools. – Cieszę się, że Brwinów zyskuje w ten sposób nowe możliwości szkolenia sportowego najmłodszych. Poszerzy się dla nich oferta aktywnego spędzania wolnego czasu. Dzięki naszej współpracy gmina zyska też dodatkowy obiekt, umożliwiający całoroczny trening piłkarski – wylicza burmistrz Arkadiusz Kosiński. Na boisku przy Zespole Szkół nr 1 w sezonie jesienno-zimowym ustawiana będzie hala pneumatyczna wraz z zapleczem szatniowym. Wiosną i latem szkoła piłkarska LSS prowadzić będzie zajęcia na świeżym powietrzu, ale już od połowy października 2016 r. zajęcia przeniosą się pod ogrzewany „balon”.

Legia oraz Fundacja Legia Soccer Schools wnoszą w to przedsięwzięcie swoje ogromne doświadczenie i wiedzę merytoryczną, a także sprawdzoną już metodykę kształcenia młodych piłkarzy. Umowa zakłada też ścisłą współpracę z klubem BKS Naprzód. Dotyczyć będzie ona zarówno spraw organizacyjnych, sportowych i marketingowych, jak też współpracy kadry trenerskiej. Młodzi zawodnicy szkoleni w ramach LSS będą równolegle reprezentować  barwy klubowe BKS Naprzód.